Ako dieťa som s rodičmi najradšej chodila na nedeľné prechádzky do blízkych Piešťan. Vítalo nás mesto zaliate slnkom s pestrofarebnými kvetmi a usmiatymi návštevníkmi. Prechádzali sa mestom, posedávali na lavičkách, debatovali pri kávičke a hrali sa s deťmi pri Váhu. Vôňa kúpeľných oblátok nás sprevádzala kúpeľnou kolonádou až do nášho auta na parkovisku a odnášali sme si ju v balíčkoch domov. Bolo to pre mňa magické miesto s osobitým čarom, ktoré ma fascinovalo.

        Už vtedy, ako malé dieťa som snívala žiť a pracovať v Piešťanoch. Moje sny sa v dospelosti začali postupne plniť. Prvý SEN sa naplnil narodením syna a následným presťahovaním do Piešťan. Ďalší SEN sa stal skutočnosťou už o 4 roky. Nástup do zamestnania v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany, každé ráno cítiť vôňu kúpeľného parku, tešiť sa na kolegov a na radosť zo spoločne vykonanej práce v prospech kúpeľných hostí.

        Odchodom z kúpeľov Piešťany po 17-tich rokoch zaujímavej práce som cítila čoraz väčšie prázdno. Abstinencia kúpeľného prostredia sa hlásila stále intenzívnejšie, sprevádzala ma v myšlienkach, vracala sa v snoch. Opäť ma lákal pocit neopakovateľnej kúpeľnej eufórie pohody a vyrovnanosti. 
        Každý rok som potrebovala navštíviť iné kúpeľné miesto. Na pobyte som nasávala kúpeľnú atmosféru, hodnotila zdravotný a relaxačný efekt na môj organizmus. Moje citlivé receptory vybrali najpriateľskejšie, najžiadanejšie a najmodernejšie kúpele, s ktorými som postupne začala spolupracovať.

        Mojim poslaním je dopriať pocit harmónie a kúpeľného blahobytu všetkým mojim klientom. Poradiť a usmerniť pri výbere vhodných kúpeľov podľa konkrétnych požiadaviek každého záujemcu o kúpeľný relax. 

        Predstavujeme Vám Kúpeľný Relax v kúpeľoch Bojnice, Rajecké Teplice, Trenčianske Teplice a Turčianske Teplice.

 

Kto žije na SLOVENSKU a nenavštívil žiadne kúpele,
nepozná osobitú vôňu SLOVENSKA , ČARO SLOVENSKA a 
nepocítil dosiaľ BLAHODARNOSŤ termálnej liečivej vody, 
má šancu zmeniť to práve teraz.