leto 2019, kúpele Piešťany - Danka z Tvrdošína s kolektívom

V Kúpeľoch Piešťany sme oddýchli po náročnom pracovnom polroku. Nadštandardné procedúry ako ZRKADLISKO a BAHNISKO v Balneo IRMA, upravený kúpeľný ostrov plný kvetov s možnosťou prechádzok a zážitkové posedenie v záhrade 5-hviezodvého kúpeľného hotela.

jeseň 2019, kúpele Piešťany - Petra s rodinou

Ďakujeme za skvelú dovolenku v hoteli Splendid. Bolo nám úžasne, vďaka procedúram sme si krásne oddýchli, personál bol milý, ústretový. Užili sme si to veľkí aj malí a prostredie je neskutočné. Veľká vďaka, nevieme sa dočkať ďalšieho pobytu.

jeseň 2019, Turčianske Teplice - firemný event Alianz Slovensko

Kúpeľný relax a dobrá nálada pracovného tímu p. Bc. Ľudmily Rešutíkovej, oblastnej riaditeľky Alianz Slovensko. V zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice sa cítili úžasne a ďakujú za kvalitu služieb a príjemnú atmosféru.

august 2019, Rajecké Teplice - Anka, Lenka, Jela, Bea, Martuš, Iveta

" Dámy kúpeľného relaxu " si užívajú 4-tý rok po sebe relax, bezstarostnosť a max. komfort v luxusných kúpeľoch Rajecké Teplice. Náš najobľúbenejší bazén v novej časti NATURAL SPA

Viliam z Vráblov - skupina január 2018 Turčianske Teplice

"Krásne ubytovanie, vďaka pani Hložkovej /v klobúčiku v strede skupiny/ sme mali všetko pekne usporiadané s vyčerpávajúcim programom do noci. Vyhovovali nám hlavne liečebné kúry, vynikajúca kuchyňa, nová kaviareň s hudbou a Spa&Aquapark s termálnou vodou

Priateľské stretnutie jeseň 2019, kúpele Turčianske Teplice

Vynikajúce procedúry, naj bol termálny sedací kúpeľ. Prijemne sme sa zabavili a oddýchli s kúpeľným relaxom.

Milka z Prahy - manželia august 2016 Trenčianske Teplice

"V Trenčianskych Tepliciach bolo super, vyšlo počasie, chválim masérov a chovanie personálu. Všetko je blízko - park, kúpalisko ŽABA i teplý liečivý bazén SINA. Odchádzali sme do PRAHY oddýchnutí a spokojní."

Ivetka z Londýna - september 2019 Aphrodite Rajecké Teplice

"Všetko dokonalé, svietilo slniečko, pobyt mi padol vhod po náročnom roku mimo domova."

Zuzka z Levíc - firemný teambuilding jun 2016 Turčianske Teplice

"Spojenie kúpeľného oddychu a outdoorových aktivít sme si užili počas celého týždňa v Turčianskych Tepliciach. Spestrením programu bolo večerné plávanie v Spa&Aquaparku. Služby kupelnyrelax.sk využijeme i v budúcnosti."

Ján z Piešťan - august 2017 Rajecké Teplice

"V Rajeckých Tepliciach som sa vynikajúco najedol, dobre vyspal a vychutnal si 4 druhy masáži za 5 dní, čo bol BONUS pre moje unavené nohy. Kúpele v krásnom antickom štýle ma potešili pohostinnosťou, profesionálnym personálom a hlavne príjemnou cenou. Na

Tatiana z Kunova a Iveta zo Sobotišťa - september 2016 Rajecké Teplice

"V Rajeckých Tepliciach sme boli na firemný relax, najviac nám vyhovovali teplučké bazény VONKU, ktorých sme sa nevedeli nabažiť. Plánujeme ako skupina prísť opäť v septembri 2017."

Firemný kúpeľný relax - máj 2017 Rajecké Teplice

Naša firma navštívila komplex Aphrodite Rajecké Teplice. Najviac sme spokojní s 11-timi bazénmi a saunovými rituálmi. Oceňujeme pekné prostredie, výbornú stravu a služby kúpeľného relaxu.

Jozef, Miroslav, Ľubka a Juraj - január 2017 hotel Lysec BOJNICE

"Pripili sme na radosť a max. spokojnosť, ktorú nám pani Jela Hložková pripravila v nezabudnuteľných BOJNICIACH s množstvom kúpeľných procedúr, voľnými vstupmi do vodného i saunového sveta a ďalšími bonusmi. Uvítali sme pohyb v županoch na všetky procedúr

Oľga zo Senice - skupina máj 2017 Rajecké Teplice

"Rajecké Teplice sú luxusné a dnes najkomfortnejšie kúpele na strednom Slovensku. Zažili sme otváranie 5-hviezdového apartmánového domu priamo na bazénoch, boli sme unesení jeho nádherou a krásnym kúpeľným zážitkom. Vždy sa radi vrátime."

Beáta z Nitry - skupina január 2017 Bojnice

"Veľmi pekné, čisté ubytovanie, super strava, prístup personálu, taktiež sme boli spokojní s prevedením procedúr a bonusmi NAVIAC – bazény, sauny, fitko.... Pobyt VITAL+ S.I.P. je úžasný a vrelo ho každému doporučujeme."

Skupina hostí COOP Jednota Trnava - marec 2016

"Naše družstvo navštevuje kúpele Bojnice ako firemný kúpeľný preventívno-liečebný pobyt s individuálnymi nástupmi. V hoteli LYSEC sme vždy našli úctivý personál, širokú paletu liečebných procedúr a blahodarný relax"

Zoja z Prahy - apríl 2015 Bojnice

"Všechno se mně líbilo, byl to nejlepší pobyt v lázních. Perfektní péče, výborná kuchyně, nádherné místo."

Renáta z Nitry - február 2016 hotel Lysec Bojnice

"Nový moderný 4-hviezdový hotel LYSEC v lesoparku, všetko po ruke, personál v dobrej nálade, na procedúry sme sa zviezli len výťahom v županoch. Pochvaľujem služby v salóne LÝDIA. Denné prechádzky parkom a posedenie v malebnej kúpeľnej kaviarni mali svoje