menu

O nás

Dobrý deň, som Jela Hložková

Ako dieťa som s rodičmi najradšej chodila na nedeľné prechádzky do blízkych Piešťan. Vítalo nás mesto zaliate slnkom s pestrofarebnými kvetmi a usmiatymi návštevníkmi. Prechádzali sa mestom, posedávali na lavičkách, debatovali pri kávičke a hrali sa s deťmi pri Váhu. Vôňa kúpeľných oblátok nás sprevádzala kúpeľnou kolonádou až do nášho auta na parkovisku a odnášali sme si ju v balíčkoch domov. Bolo to pre mňa magické miesto s osobitým čarom, ktoré ma fascinovalo.

Už vtedy, ako malé dieťa som snívala žiť a pracovať v Piešťanoch. Moje sny sa v dospelosti začali postupne plniť. Prvý SEN sa naplnil narodením syna a následným presťahovaním do Piešťan. Ďalší SEN sa stal skutočnosťou už o 4 roky. Nástup do zamestnania v Slovenských liečebných kúpeľoch Piešťany, každé ráno cítiť vôňu kúpeľného parku, tešiť sa na kolegov a na radosť zo spoločne vykonanej práce v prospech kúpeľných hostí.

Mojim poslaním je dopriať pocit harmónie a kúpeľného blahobytu všetkým mojim klientom. Poradiť a usmerniť pri výbere vhodných kúpeľov podľa konkrétnych požiadaviek každého záujemcu o kúpeľný relax.

Odchodom z kúpeľov Piešťany po 17-tich rokoch zaujímavej práce som cítila čoraz väčšie prázdno. Abstinencia kúpeľného prostredia sa hlásila stále intenzívnejšie, sprevádzala ma v myšlienkach, vracala sa v snoch. Opäť ma lákal pocit neopakovateľnej kúpeľnej eufórie, pohody a vyrovnanosti.

Každý rok som potrebovala navštíviť iné kúpeľné miesto. Na pobyte som nasávala kúpeľnú atmosféru, hodnotila zdravotný a relaxačný efekt na môj organizmus. Moje citlivé receptory vybrali najpriateľskejšie, najžiadanejšie a najmodernejšie kúpele, s ktorými som postupne začala spolupracovať.

Jela Hložková

20+

Rokov skúseností

7

Kúpeľov v ponuke

1500+

Spokojných zákazníkov

Predstavujeme Vám Kúpeľný Relax

Kto žije na SLOVENSKU a nenavštívil žiadne kúpele, nepozná osobitú vôňu SLOVENSKA, ČARO SLOVENSKA a nepocítil dosiaľ BLAHODARNOSŤ termálnej liečivej vody, má šancu zmeniť to práve teraz.

Predstavujeme Vám Kúpeľný Relax v kúpeľoch:

Zažite ten pravý kúpeľný relax

Kontaktujte nás a radi Vám poradíme ideálny RELAX podľa Vašich predstáv. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v kúpeľných službách na Slovensku.