menu

Spokojní klienti

"Začiatok roka 2023 sme sa odmenili pobytom Kráľovský relax v hoteli ROYAL PALACE*****, vynikajúce služby, krásny interiér, skvelé jedlo, potešil Spa Aqua park, nádherný zážitok, určite prídeme opäť."
Pani Agika s kamarátkami
január 2023, kúpele Turčianske Teplice
"V kúpeľoch Turčianske Teplice sme ako skupina boli už viackrát, pobyt nás zaujal bezkonkurenčnou cenou k pomeru všetkých služieb, ktoré sme získali. Profesionálny prístup, cítiť pohodu a ochotu vyhovieť hosťom v čo najväčšej miere a vidieť, že týchto ľudí služba klientom naozaj baví."
SPU Nitra
január 2023, kúpele Turčianske Teplice
"Využili sme pobyt na mieru, ktorý sme nastavili s p. Hložkovou a tak mohli aj naši zamestnanci oddýchnuť v krásnych kúpeľoch Rajecké Teplice, dlhodobo spolupracuje a sme spokojní."
COOP Jednota
august 2022, kúpele Rajecké Teplice
"V hoteli Splenid sme cítili príjemnú domácku atmosféru. Očaril nás nádherný kúpeľný ostrov s parkom, fontánami a kaviarničkami, výborná kuchyňa a denne bazény, profesionálny prístup p. Hložkovej."
ZŠ mesta Košice
júl 2021, kúpele Piešťany
"Ideálne podmienky na firemný event, zariadená rokovačka, pohodové procedúry, večer hudba a skvelý prístup p. Hložkovej, ktorá nám pobyt zabezpečila."
Skupina Allianz
október 2022, kúpele Turčianske Teplice
"Bojnice sme si vybrali už 3 –krát pre skvelé služby, výborne procedúry a veľký komplex bazénov. Vďaka p. Hložkovej sme dokázali nastaviť pobyt aj pre školstvo, veľmi nám pomohla jej komunikácia s kúpeľmi."
SPU Nitra
január 2022, kúpele Bojnice
"Sme radi, že aj Dôchodci dokážu využiť služby kúpeľov Piešťany, pobyt na mieru pre našich seniorov nám vyrokovala p. Hložková Piešťany sú úšasné, strava All inclusive, piešťanské bahno, radi sa sem vrátime."
Jednota Dôchodcov NITRA
jún 2022, kúpele Piešťany
"Nový hotel Slovakia nás milo prekvapil, príjemné ceny k rozsahu služieb, moderný WellMed centrum so 6-timi saunami a 12 liečebných procedúr v baliku pre ŠKOLSTVO sme s potešením uvítali."
Evka s kamarátkami
september 2021, kúpele Trenčianske Teplice
"Rodinnú oslavu sme spojili s pobytom v kúpeľoch Rajecké Teplice, skvelé služby, jedlo, úžasný komplex bazénov, vrelo odprúčam vyskúšať každému."
Rodinná oslava
august 2020, kúpele Rajecké Teplice
"Pobyt bol super, oddýchli sme, fajn procedúry i atmosféra kúpeľov."
Lenka a kamarátky
marec 2023, kúpele Trenčianske Teplice
"Opäť veľmi spokojná s odporúčaním p. Hložkovej využiť luxusný pobyt v Royal Palace, Turčianske Teplice."
Sandy firemny event
november 2022, kúpele Turčianske Teplice
"Milo nás prekvapila atrakcia pri nástupe na pobyt, inak kupele ako vždy si radi užívame."
Helenka
jún 2022, kúpele Piešťany
"Pravidelne chodíme na oddych do kúpeľov, ďakujeme za pobyt a posielame foto z výletnej lode Sĺňava Piešťany."
Pani Helenka
leto 2022, kúpele Piešťany
"Máme radi kúpele Piešťany, hlavne pre známe piešťanské bahno a radi využívame zvýhodnené ponuky od p. Hložkovej."
Oľga a Gitka
máj 2021, kúpele Piešťany
"Spojili sme pobyt v kúpeľoch Brusno s miestnou turistikou, je tu krásna príroda. Boli sme spokojní."
Anka a Vladko
leto 2021, kúpele Brusno
"Ďakujeme za prehliadku kúpeľov, parku a výborne služby, radi využijeme ďalšie zvýhodnené ponuky."
UNIZA a ZŠ KOŠICE
júl 2020, kúpele Piešťany
"V Kúpeľoch Piešťany sme oddýchli po náročnom pracovnom polroku. Nadštandardné procedúry ako ZRKADLISKO a BAHNISKO v Balneo IRMA, upravený kúpeľný ostrov plný kvetov s možnosťou prechádzok a zážitkové posedenie v záhrade 5-hviezodvého kúpeľného hotela."
Danka z Tvrdošína s kolektívom
leto 2019, kúpele Piešťany
"Ďakujeme za skvelú dovolenku v hoteli Splendid. Bolo nám úžasne, vďaka procedúram sme si krásne oddýchli, personál bol milý, ústretový. Užili sme si to veľkí aj malí a prostredie je neskutočné. Veľká vďaka, nevieme sa dočkať ďalšieho pobytu."
Petra s rodinou
jeseň 2019, kúpele Piešťany
"Kúpeľný relax a dobrá nálada pracovného tímu p. Bc. Ľudmily Rešutíkovej, oblastnej riaditeľky Alianz Slovensko. V zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice sa cítili úžasne a ďakujú za kvalitu služieb a príjemnú atmosféru."
firemný event Alianz Slovensko
jeseň 2019, Turčianske Teplice
"Dámy kúpeľného relaxu si užívajú 4-tý rok po sebe relax, bezstarostnosť a max. komfort v luxusných kúpeľoch Rajecké Teplice. Náš najobľúbenejší bazén v novej časti NATURAL SPA."
Lenka, Jela, Bea, Martuš
august 2019, Rajecké Teplice
"Krásne ubytovanie, vďaka pani Hložkovej (v klobúčiku v strede skupiny) sme mali všetko pekne usporiadané s vyčerpávajúcim programom do noci. Vyhovovali nám hlavne liečebné kúry, vynikajúca kuchyňa, nová kaviareň s hudbou a Spa & Aqua park s termálnou vodou."
Viliam z Vráblov
január 2018, Turčianske Teplice
"Vynikajúce procedúry, naj bol termálny sedací kúpeľ. Prijemne sme sa zabavili a oddýchli s kúpeľným relaxom."
Ľudmila a Danka
jeseň 2019, kúpele Turčianske Teplice
"V Trenčianskych Tepliciach bolo super, vyšlo počasie, chválim masérov a chovanie personálu. Všetko je blízko - park, kúpalisko ŽABA i teplý liečivý bazén SINA. Odchádzali sme do PRAHY oddýchnutí a spokojní."
Milka z Prahy
august 2016, Trenčianske Teplice
"Všetko dokonalé, svietilo slniečko, pobyt mi padol vhod po náročnom roku mimo domova."
Ivetka z Londýna
september 2019, Aphrodite Rajecké Teplice
"Spojenie kúpeľného oddychu a outdoorových aktivít sme si užili počas celého týždňa v Turčianskych Tepliciach. Spestrením programu bolo večerné plávanie v Spa&Aquaparku. Služby kupelnyrelax.sk využijeme i v budúcnosti."
Zuzka z Levíc - firemný teambuilding
jún 2016, Turčianske Teplice
"V Rajeckých Tepliciach som sa vynikajúco najedol, dobre vyspal a vychutnal si 4 druhy masáži za 5 dní, čo bol BONUS pre moje unavené nohy. Kúpele v krásnom antickom štýle ma potešili pohostinnosťou, profesionálnym personálom a hlavne príjemnou cenou."
Ján z Piešťan
august 2017, Rajecké Teplice
"V Rajeckých Tepliciach sme boli na firemný relax, najviac nám vyhovovali teplučké bazény VONKU, ktorých sme sa nevedeli nabažiť. Plánujeme ako skupina prísť opäť v septembri 2017."
Tatiana a Iveta
september 2016, Rajecké Teplice
"Naša firma navštívila komplex Aphrodite Rajecké Teplice. Najviac sme spokojní s 11-timi bazénmi a saunovými rituálmi. Oceňujeme pekné prostredie, výbornú stravu a služby kúpeľného relaxu."
COOP Jednota Senica
máj 2017, Rajecké Teplice
"Pripili sme na radosť a max. spokojnosť, ktorú nám pani Jela Hložková pripravila v nezabudnuteľných BOJNICIACH s množstvom kúpeľných procedúr, voľnými vstupmi do vodného i saunového sveta a ďalšími bonusmi. Uvítali sme pohyb v županoch na všetky procedúri."
Jozef, Miroslav, Ľubka a Juraj
január 2017, hotel Lysec BOJNICE
"Rajecké Teplice sú luxusné a dnes najkomfortnejšie kúpele na strednom Slovensku. Zažili sme otváranie 5-hviezdového apartmánového domu priamo na bazénoch, boli sme unesení jeho nádherou a krásnym kúpeľným zážitkom. Vždy sa radi vrátime."
Oľga zo Senice
máj 2017, Rajecké Teplice
"Veľmi pekné, čisté ubytovanie, super strava, prístup personálu, taktiež sme boli spokojní s prevedením procedúr a bonusmi NAVIAC – bazény, sauny, fitko.... Pobyt VITAL+ S.I.P. je úžasný a vrelo ho každému doporučujeme."
Beáta z Nitry
január 2017, Bojnice
"Naše družstvo navštevuje kúpele Bojnice ako firemný kúpeľný preventívno-liečebný pobyt s individuálnymi nástupmi. V hoteli LYSEC sme vždy našli úctivý personál, širokú paletu liečebných procedúr a blahodarný relax."
Skupina hostí COOP Jednota Trnava
marec 2016, Bojnice
"Všechno se mně líbilo, byl to nejlepší pobyt v lázních. Perfektní péče, výborná kuchyně, nádherné místo."
Zoja z Prahy
apríl 2015, Bojnice
"Nový moderný 4-hviezdový hotel LYSEC v lesoparku, všetko po ruke, personál v dobrej nálade, na procedúry sme sa zviezli len výťahom v županoch. Pochvaľujem služby v salóne LÝDIA. Denné prechádzky parkom a posedenie v malebnej kúpeľnej kaviarni mali svoje čaro."
Renáta z Nitry
február 2016, hotel Lysec Bojnice

Zažite ten pravý kúpeľný relax

Kontaktujte nás a radi Vám poradíme ideálny RELAX podľa Vašich predstáv. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v kúpeľných službách na Slovensku.