menu

Ponuky kúpeľov

Cenový hit hotel Royal Palace *****

Kúpele Turčianske Teplice

Kúpele Turčianske Teplice Vás oslnia čarom nového 5-hviezdového kúpeľného hotela ROYAL PALACE, otvoreného pre hostí od mája 2018. Ponúkame Vám 3 typy pobytov na relax a regeneráciu za zvýhodnených cenových podmienok.

Kúpele Piešťany

Piešťany sa pýšia najvyššou teplotou termálnej liečivej vody na prameni 67 až 69 °C, najbohatšou na obsah minerálnych látok 1500 mg v 1 l vody, s unikátnou sírnou vodou a bahnom s vysokým obsahom terapeuticky účinného sírovodíka s preukázateľným analgetickým účinkom na ľudský organizmus.

Kúpele Bojnice

Kúpeľný hotel LYSEC **** je ideálnym spojením parku s priestranným interiérom a všetkým, čo návštevník kúpeľov potrebuje nájsť rýchlo a prakticky pod jednou strechou.

Kúpele Brusno

Vychutnajte si neopakovateľnú atmosféru kúpeľno-relaxačných procedúr a doprajte si výnimočný relax a oddych v čarovnom prostredí Kúpeľov Brusno, preslávených známou liečivou minerálnou vodou Brusnianka, nachádzajúcich sa uprostred prekrásnej prírody Slovenského Rudohoria.

Kúpele Rajecké Teplice

Doprajte si KOMFORTNÝ Kúpeľný relax PRE CELÚ RODINU v jedných z najmodernejších kúpeľov strednej Európy, ktoré vítajú svojich hostí v novom šate od apríla 2014.

Kúpele Trenčianske Teplice

Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice a.s. má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247). Prírodná sírna termálna voda má vďaka obsahu vápnika, sodíka , horčíka, draslíka , síranov a uhličitanov jednoznačne preukázateľný analgetický účinok (zmiernenie bolesti) nielen počas kúpania, ale i po jeho skončení.

Zažite ten pravý kúpeľný relax

Kontaktujte nás a radi Vám poradíme ideálny RELAX podľa Vašich predstáv. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v kúpeľných službách na Slovensku.